piątek, 16 maja 2025

Biblioteka. Lubię tu być!

 

Dziękujemy Państwu za udział w XV Regionalnej Sesji Popularyzatorskiej "Biblioteka. Lubię tu być!", która miała miejsce 14 maja 2025 roku w Klubie Nauczyciela ZNP w Częstochowie. Sesji odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy.

Przebieg Sesji podsumowaliśmy w poniższej prezentacji:

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

XVIII Maraton Czytelniczy "Nasza Częstochowa" w Częstochowie

  XVIII Maraton Czytelniczy "Nasza Częstochowa" odbył się w Bibliotece Publicznej w Częstochowie 2 czerwca 2026r.  Zgromadzonych p...